Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Кутова система Waricorner

від німецького виробника VAUTH-SAGEL

Waricorner в перекладі має назву "Чарівний куточок". Чому ж він чарівний? Таку назву система отримала завдяки максимально швидкому і простому доступу навіть до найглибшої точки кутової шафи. Необхідно лише потягнути за ручку і весь вміст кутової шафи вже в полі вашого зору. При цій простоті, система Waricorner не один раз допрацьовувалась розробниками, отримавши в результаті продуманий і функціональний продукт - кожна корзина системи, а їх у неї 4, здатна витримувати вагу від 5 кг (для зовнішніх корзин), до 12,5 кг (для внутрішніх корзин). "Чарівний куточок" VAUTH-SAGEL встановлюється в кутові шафи шириною від 800 до 1200 мм, з фасадом від 400 до 600 мм, а також може встановлюватися в прямі 90 кути за рахунок малого кута повороту при відкриванні. Завдяки вбудованому доводчику система плавно і безшумно відкривається та закривається. Тому рекомендуємо використовувати цей чарівний куточок при формуванні кухні на замовлення.

Хочеться відзначити важливий відмінний момент "Чарівного куточка" VAUTH-SAGEL, як ексклюзивне плетіння сітки для корзин, так зване плетіння "Сапфір". Запатентована сітка "Сапфір" - це естетичне хрестоподібне плетіння, що запобігає випадінню вузьких і дрібних предметів між лозинами сітки, що можливо в класичній сітці.

Кутова система Waricorner

Журнал "Мебельные технологии".


 

 Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.