Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Фурнітуру BLUM для виготовлення кухні популярне рішення Slide Сorner

Сьогодні кухня - це місце в квартирі, де ми проводимо велику частину свого часу. Хтось використовує кухню лише як робочу зону для приготування їжі, а для когось це традиційний збір всієї родини за обіднім столом, але щоб проведений час приносив задоволення, всі ми прагнемо до функціональної і добре організованої кухні.

Slide_corner

Розташування меблів є важливим фактором зручності. Звичайно, багато що залежить від форми приміщення, але як показує практика, варіантів розташування меблів на кухні не так і багато.  Дуже мала кількість кухонь може обійтися без кутових шаф, адже кутова шафа займає біля одного квадратного метра простору кухні, і якщо шафа по своїй функціональності не врахована, то пропаде велика кількість місця, яке можна використати.
Тому, німецька компанія VAUTH-SAGEL впродовж вже не одного десятиліття розробляє системи для кутових шаф на кухні. Кожен сантиметр має бути використаний, щоб будь-яких предмет можна було максимально швидко знайти і дістати.

Slide_corner_4fach_ohne

Як приклад, оптимального використання кутового простору шафи, можна привести такі висувні системи від німецької компанії VAUTH-SAGEL, як Wari Сorner, різні «каруселі», які можна вбудувати практично в будь-яку кутову шафу, Twin Сorner і  популярний серед європейських виробників кухонних меблів  -  Slide Сorner.
Розглядаючи систему Slide Сorner від німецької компанії VAUTH-SAGEL, важливо відзначити, що вона встановлюється в найбільш поширені кутові шафи шириною від 900 до 1200 мм з розпашним фасадом від 450 до 600 мм. Система складається з двох полиць, які виготовляються з деревно-стружкової плити і покриваються зносостійким пластиком, що забезпечує легкість прибирання і естетичний вигляд. Для запобігання зісковзуванню предметів з поверхні полиць є декоративний борт з тришаровим хромованим покриттям, що дозволяє навіть через багато років зберігати первинний дзеркальний блиск. Завдяки продуманому вирішенню розробників компанії VAUTH-SAGEL, полиці, незалежно одна від одної, виїжджають з шафи і дозволяють комфортно дістати потрібні предмети.

Slidecorner-4fach

Журнал "Мебельные технологии


 


Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.