Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Для кухонь на замовлення фурнітура

Відра для сміття «Еко-центр» від «VAUTH-SAGEL» (26-05-2011)

Новинка від німецького виробника відра для сміття «Еко-центр» надзвичайно популярна у Східній Європі. Відра для сміття компанії «VAUTH-SAGEL» підходять, як для прямих корпусів, так і для кутових секцій з шириною фасаду від 400 до 600 мм. На ринку України існує два варіанти системи «Еко-центр»:
– односекційне відро місткістю 15 л, максимальне навантаження 50 кг;
– двосекційне відро місткістю по 7 л. кожна секція;
Відра для сміття комплектуються кришкою, на якій можна зберігати миючі засоби чи інші предмети побуту (навантаження на кришку 5 кг). При відкриванні дверцят відра висуваються, а кришка злегка піднімається. В закритому стані кришка щільно прилягає до відра, що запобігає розповсюдженню небажаних запахів. Виготовляють відра для сміття  із зносостійкого пластику. Вони зручні в користуванні, тому іноді в Східній Европі, а саме в Росії, полюбляють використовувати систему «Еко-центр» для зберігання  картопельки, моркви та бурячка.
Цікавий факт: компанія «VAUTH-SAGEL» є світовим лідером із виготовлення пластмаси для автомобільної промисловості («BMW», «Mercedes», «Audi» та інших). З 2009 року «VAUTH-SAGEL» – ексклюзивний постачальник пластмаси для автомобілів «Ferrari». Відра для сміття «Еко-центр» від німецького виробника «VAUTH-SAGEL» виготовлені з тієї самої пластмаси, що й усі пластмасові деталі в автомобілях «Ferrari».

фурнітура для кухонь на замовлення

Кухня на замовлення у Дніпрі

Щоб Ваша кухня була зручною, вважаємо запотрібне підібрати якісну фурнітуру та наповнення кухні зразу. Зробіть на замовлення кухні у Дніпрі

Відра для сміття «Еко- Лайнер» від «VAUTH-SAGEL» (13-06-2012)

Новинка від німецького виробника, відра для сміття «Эко-Лайнер / Ökо-Liner», надзвичайно популярна у Східній Європі. Відра для сміття компанії VAUTH-SAGEL встановлюють у шафи шириною від 450 до 600 мм.
Відра для сміття «Эко-Лайнер / Ökо-Liner» на направляючих повного висунення, з вмонтованою системою демпфування, яка забезпечує плавне, легке та безшумне зачинення шафи. Завдяки направляючим повного висунення, доступ до сміття стає більш зручним, практичним та гігієнічним. На ринку України існує два варіанти системи «Еко- Лайнер»:
– двосекційне відро місткістю по 16 л;
– двосекційне відро місткістю по 22 л. кожна секція; навантаження 50 кг
В комплектацію системи «Эко-Лайнер» входить висувна металічна кришка з двійним порошковим покриттям та захисним лаком, на якій можна зберігати миючі засоби чи інші предмети побуту (навантаження на кришку 5 кг). В закритому стані кришка щільно прилягає до відра, що запобігає розповсюдженню небажаних запахів. Виготовляють відра для сміття  із зносостійкого пластику. Вони зручні в користуванні, тому іноді в Східній Европі, а саме в Росії, полюбляють використовувати систему «Еко-Лайнер» для зберігання  овочів.
Цікавий факт: компанія «VAUTH-SAGEL» є світовим лідером із виготовлення пластмаси для автомобільної промисловості («BMW», «Mercedes», «Audi» та інших). З 2009 року «VAUTH-SAGEL» – ексклюзивний постачальник пластмаси для автомобілів «Lamborghini». Відра для сміття «Еко-Лайнер» від німецького виробника «VAUTH-SAGEL» виготовлені з тієї самої пластмаси, що й усі пластмасові деталі в автомобілях «Lamborghini».

 
  

Журнал "Мебельные технологии"
 

 Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.