Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Пошкодження на меблях або навіть на фурнітурі що робити?

Якщо пошкодження на меблі або навіть на фурнітурі не можна безпечно видалити з неї, його можна відполірувати і нанести на фурнітуру покриття, що захищає, за умови неухильного дотримання наступних заходів пошкодження або пляма на меблі для кухні, Що робити?обережності. По-перше, поверхня дерева та лаку має бути повністю захищена. Ацетатні листи, такі як ті, які можна знайти в магазинах канцелярських товарів, можуть бути надрізані та зсунуті під обладнання з обох боків, щоб утворити бар'єр, що перекриває. Без цього запобіжного заходу спроби відполірувати меблеве обладнання або фурнітуру, швидше за все, закінчаться катастрофою. Особливо це важливо знати, доглядаючи меблі для кухні на замовлення в Дніпрі.

Оскільки найчастіше меблі не можна заливати сумішшю ацетону та спирту, очищення необхідно виконати, зануривши ватяні тампони в розчин, а потім втративши поверхню металу фурнітури тампоном. Полірування також має бути зроблено обережніше, можливо, в меншому масштабі.

Після полірування видалити всі залишки. Поверхня обладнання, що знято з меблів, може бути легко покрита прозорою смолою перед встановленням обладнання. Особливу увагу слід приділяти нанесенню будь-якого покриття, коли обладнання не видаляється, щоб переконатися, що захисний лак для обладнання не потрапить на сам предмет меблів.

Заміна оббивки у меблів

Один остаточний розгляд відновлення меблів. Оббивка, за визначенням, завжди завдає певної шкоди каркасу через цвяхи, що вбиваються в нього, і скоб степлера будівельного. Якщо міняти оббивку досить часто, збитки від таких традиційних методів зрештою є руйнівними для будь-якого предмета меблів.

Нова область у збереженні меблів – мінімально нав'язлива оббивка – присвячена розробці альтернативних методів оббивки, які усувають або зменшують збитки, спричинені використанням цвяхів та скоб. Опис цих альтернативних методів готується для наших читачів та бажаючих зберегти первозданний та якісний вид меблів надовго.

як правильно чистити меблі на замовлення

Збереження меблів у первозданному вигляді

Збереження меблів загалом, а антикваріату тим паче, сприяє майбутньому розумінню нашого конкретного моменту історія. Збереження меблів - це не завжди екзотична спеціалізована діяльність «експертів», а найчастіше результат ніжного використання та ретельного догляду, а також  обслуговування. У багатьох випадках ця допомога є випадковою чи щоденною звичайною процедурою, але це не завжди так. Прийнявши поінформовані методи щодо використання, догляду та обслуговування меблів, шанси набагато вищі, що вони досягнуть наших наступників у цілості та безпеці.

Спочатку при виборі меблів, а особливо кухні на замовлення в Дніпрі, рекомендуємо вибирати якісні матеріали для її виготовлення та не дешеву фурнітуру.Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.