Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Чистка оббивки меблів

Якщо необхідно просто почистити м'які чистка оббивки меблів меблі, чи то диван, чи то тахту або крісло, це можна зробити за допомогою пилососа. Але завжди використовуйте м'яку щітку як насадку на наконечник труби пилососа. Тільки м'якою щіткою, сухою та чистою можна починати чистити поверхню будь-якої м'якої частини. Такий спосіб запобігатиме зачепленню або стирання тканинної поверхні, і за допомогою насадки-щітки акуратно очистить від пилу потрібні поверхні меблів. Якщо ж на м'яких ділянках меблів є розлучення та інші пошкодження оббивки, то краще звернутися до текстильника для подальшої обробки. Це може бути хімчистка, якщо пляма не виводиться звичайними стандартними засобами і так само може бути вологе чищення або чищення гарячою парою під тиском. Кожна клінінгова компанія вже освоїла чищення м'яких меблів, якщо ви не звикли прибирати вдома самостійно, одразу передайте і чищення меблів професіоналам.

Металева фурнітура для меблів

Як тримати чистими меблеві ручки та вбудовані та зовнішні світильники? Один з важливих методів підтримки ефектного зовнішнього вигляду меблів, навіть меблі для кухні в Дніпрі, це підтримка у відмінному зовнішньому вигляді меблевої фурнітури. Найважливіші елементи фурнітури: ручки, кронштейни, петлі та накладки, прикріплені, як правило, цвяхами або саморізами до внутрішньої або зовнішньої поверхні виробу. Фурнітура з металу може бути з латуні, срібла, позолоченої бронзи, залежно від стилю, дати та країни виробництва. Сучасні кріпильні деталі іноді мають прозору лакову поверхню, що надає їм блискучого вигляду. Антична фурнітура також іноді покривається засобами реставрації, щоб унеможливити постійне полірування. В даний час все ще ведеться багато суперечок про те, чи слід лакувати металеві вироби або полірувати їх. Жоден з варіантів не підходить, якщо є докази наявності оригінального лаку або якщо абразивне полірування видалить будь-яку іншу оригінальну обробку поверхні.

чистка фурнітури меблів

Меблева фурнітура може стати брудною або в плямах при використанні та впливі атмосфери. У таких випадках полірування може бути виправдане. Однак навіть цей крок іноді не підходить. Один загальний приклад пошкодження створюється поліруванням фурнітури, яка має бути мідною, коли це справді позолочена бронза, яка просто брудна. Полірування видаляє золото, ушкоджуючи поверхню красивого скульптурного елемента меблів для фурнітури.

Якщо Ви вирішуєте полірувати, знімайте з кріплень деталі фурнітури, при цьому відзначаючи точне розташування кожного гвинта та гайки. Полірування фурнітури, що знаходиться на дерев'яній меблевій деталі, пошкоджує навколишню поверхню, а також дозволяє лакам проходити під фурнітурою, що може призвести до подальшого пошкодження як металевої фурнітури, так і основи меблів, на яких вона тримається.

Чиста фурнітура для меблів

Якщо Ви вирішили замовити меблі в Дніпрі за ескізом, то Вам достатньо доглядати фурнітуру перші роки 3. А далі можете скористатися нашими порадами щодо догляду за меблями та за фурнітурою. Перш ніж повернути очищену фурнітуру на свої місця кріплення, обережно на внутрішній частині фурнітури проведіть придушуючи сумішшю ацетону та спирту у співвідношенні 50/50, щоб видалити залишки бруду та олії, очистивши їх м'якою щетинною щіткою. Після висихання поверхня може бути відполірована тонкою безворсовою тканиною з повстяного блоку, заповненої дуже дрібним абразивом, таким як карбонат кальцію або ювелірне мікрополірування, суспензії спирту або мінеральних спиртів.

І будь ласка не старайтеся з поліролями, які продаються в масмаркетах, так як вони сприяють зносу обладнання, оскільки вони часто містять жорсткі засоби для чищення, які роз'їдають метал і навіть лакове покриття дерева або мдф . У нашому салоні Ви можете побачити всі матеріали, які ми будемо використовувати для ваших меблів та узгодити ескіз, фурнітуру та інші особливості.Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.