Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Умови збереження охайного вигляду меблів та довговічності використання

Поверхні тверді або м'які в хорошому стані, але з великим скупченням пилу можна дуже акуратно чистити пилососом. Використовуйте найнижче всмоктування та круглу щітку. Не дозволяйте металевим або твердим пластиковим частинам вакууму врізатися у поверхню меблів; вони можуть подряпати оздоблення або дерево. Фактично, велика шкода відбувається, коли кріплення та їх основи ушкоджуються пилососом.
меблі на замовлення в Дніпрі
Сильний і засохлий бруд не можна просто видалити пилососом, його можна видалити за допомогою засобів для чищення, змішаних у розведеному розчині, але тільки в тому випадку, якщо поверхня знаходиться в хорошому твердому стані. Спочатку визначте, який розчинник видаляє бруд, не видаляючи оббивку. Серед тестованих речовин – мінеральні спирти (уайт-спірит), розріджувач фарби та нафти. По-друге, перевірте на предмет залишення плям, поставивши невелику пляму в закритій частині меблів за допомогою розчину на ватному тампоні. Усі ділянки, які виглядають як інше покриття чи матеріал, мають бути перевірені окремо. Тільки якщо розчин не пошкоджує випробувальну зону, його слід використовувати для очищення решти.

Для предметів інтер'єру з якісної обробленої деревини, змочіть бавовняну тканину розчинником або розчином для чищення і акуратно потріть по невеликій ділянці за раз. Уникайте використання занадто великої кількості рідини, оскільки це може призвести до пошкодження. Потім протріть очищену поверхню чистою вологою тканиною, щоб видалити залишки миючого засобу, а потім сухою м'якою тканиною.

Після простого очищення, додатковий захист та естетичне покращення може бути досягнуто шляхом застосування стабільного твердого поліролю для меблів, такого як віск твердий пастоподібний. Поверхня з твердого воску легше очищати від пилу, тому що вона буде більш гладкою, і пил не вливатиметься в неї, як у не вощену поверхню. Воскова обробка для меблів потрібна нечасто, тому що сам віск не видаляється легко, і він не руйнується хімічно. Воскування дуже часто може призвести до утворення помутніння поверхні.
Але зверніть увагу, що на меблі для кухні краще не наносити воскові матеріали, особливо на стіл та стільниці.

Це простий підхід дозволяє уникнути проблем, створюваних популярними методами полірування меблів, такими як аерозолі та масляні поліролі, які можуть призвести до сукупного пошкодження меблів. Багато поліролей та залишки від них, як і раніше, є неприємною проблемою для консерваторів меблів, оскільки вони можуть накопичуватися з часом на поверхні меблів, тим самим руйнуючи її.
Будь-які предмети меблів вимагають догляду, щоб зберегти свої якості та зовнішній вигляд надовго у кращому вигляді. І туалетний столик і комод, а тим більше ліжко або тумбочка, шафа-купе або ліжко-подіум і все, що Ви часто використовуєте, як диван, розкладаючи його на ніч і збираючи вранці, вимагає особливого догляду.
Рекомендуємо звертати увагу на засоби, що використовують клінінгові компанії для прибирання ваших приміщень чи кімнат.Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.