Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Меблі з дерева та мдф

Обслуговування та догляд

Рекомендації по догляду за меблями досить прості, але на те вони і рекомендації, щоб довше прослужили вам меблі. Якщо предмети інтер'єру використовуються з розумом і ви акуратно поводитеся з ними, вони вимагатимуть дуже мало коштів та часу для звичайного обслуговування. Але при чищенні та поліруванні поверхонь меблів та обладнання, а також при повторній оббивці деякі добрі дії завдають шкоди. Фактично, велика частина того, що роблять консерватори меблів, є відповіддю на руйнівні методи обслуговування, які руйнують меблі та призводять до її швидкого руйнування.
Почнемо з основних методів догляду за меблями
Очищення поверхонь
Для більшої частини догляд за меблями означає просто підтримання їх у чистоті та акуратності. Дерев'яні меблі, як правило, необхідно чистити тільки у разі скупчення воску або бруду. Тільки необроблена деревина, пофарбована деревина або деревина з міцним оздобленням повинні бути очищені. Оздоблення на золоченій деревині часто наноситься за допомогою водорозчинної суміші або клею, тому золочені меблі чистити потрібно знаючи чим і як, саме чистити, а не витирати, і простір. тільки професіоналом із досвідом такої роботи.
Перед чищенням дерева або дерев'яних покриттів перший і найважливіший крок - оглянути / оцінити поверхню і переконатися, що поверхня або покриття стабільні і не схильні до пошкоджень в результаті контакту, необхідного при чищенні та поліруванні. Якщо поверхня неоднорідна, десь є відкол або подряпина, полірування може посилити ці ділянки. Пошкоджені поверхні мають бути відремонтовані реставратору меблів.
Далі, якщо однорідність поверхні встановлена (поверхня не пошкоджена), наступний крок – з'ясувати, що таке бруд та пил на поверхні. Якщо ви не можете точно визначити що є що, видаліть спеціальним приладом пил, а потім ретельно пройдіться по брудних ділянках, але   не торкаючись поверхні під нею. Часто пил можна видалити, обережно протерши вологою тканиною. Жирний бруд або восковий залишок можна видалити за допомогою м'якого миючого засобу та водного розчину або мінеральних спиртів. Тим не менш, дуже важливо переконатися, що чистячий розчин не впливає на поверхню, що підстилає. Навіть якщо ви визначите спосіб очищення, який працює успішно, дійте обережно.
Пил із поверхні можна видалити м'якою безворсовою тканиною, акуратно протерти поверхню. Пил абразивний і може подряпати поверхню, тому будьте обережні. Нерівні ділянки можна очистити чистою, натуральною щіткою щетиною (з м'яким ворсом) або пензлем художника. Знову ж таки, не намагайтеся запилити поверхню, яка сильно зіпсувалася. Волокна тканини можуть захоплювати та відривати шматки оздоблення, шпону або незакріплені деталі. А якщо ретельно чистити від бруду, то навіть нерівні краї меблів, наприклад столу, можуть зашкодити. Різьблення, ліпнина та інші делікатні роботи можна очистити за допомогою м'якої щетинної щітки, а пилосос тримають досить близько, щоб прийняти пил, який він зміщує щіткою. Не використовуйте пір'яні розпилювачі, тому що вони можуть подряпати і зняти уламки шпону.
Ось бачите, не складно ж, так?
Ми знаємо як ваша кухня на замовлення може прослужити довго радуючи око і даруючи комфорт і затишок. Ще ми виробляємо різну іншу меблі на замовлення у Дніпрі, звертайтесь!

меблі на замовлення у ДніпріНовости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.