Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Ваші меблі потребують догляду

Як переміщати та транспортувати підлоговий годинник або панно з гігрометром, годинником та іншими механізмами?

Переміщення таких меблевих предметів інтер'єру стає все більш складним з негабаритними панно і подібними, які є великими і складними. Об'єкти, які розбиваються на безліч частин або є громіздкими, вимагають додаткового догляду та підготовки до переміщення, а тим більше транспортування. Через безліч деталей ми стикаємося зі складністю переміщення годинника з маятником, напевно Ви знаєте, що будь-який електроприлад і навіть механічні ваги переміщати потрібно певним чином. Наші партнери, які займаються перевезенням меблів, дали кілька цінних порад:
1. Завжди від'єднуйте маятник і гирі від підлогового годинника та упаковуйте їх або переносіть окремо від самого корпусу годинника. Ці частини важкі і пошкодять корпус годинника, якщо вони врізаються в бічну частину корпусу. Вони можуть призвести до пошкодження самого механізму. Одягніть бавовняні рукавички, коли ви знімаєте маятник і вантаж, щоб уникнути корозії металевих частин від контакту зі шкірою. Перш ніж робити щось ще, закріпіть дверцята корпусу, щоб вони не відкрилися в процесі транспортування.
2. Вивчіть частини корпусу годинника, який так само можна зняти або від'єднати і покладіть його, щоб упаковати і перемістити окремо.
3. Перед переміщенням годинника ще раз переконайтеся, що двері в корпусі зачинені або надійно закріплені.
4. Для переміщення та пакування каркаса корпусу використовуйте голі руки, а не рукавички.
5. Навіть для перестановки годинника на метр убік виконуйте викладені вище рекомендації, а потім лише кантуйте годинник, беручи за низ (основу або каркас) і повільно переставляйте. Допустимо підняти, якщо Ви впевнені у міцності ніжок і вони кутові, допустимо підстелити тканину мокру намилену або зрізи картоплі для того, щоб пересунути предмет інтер'єру було легше.
Але обов'язково виконуйте ці рекомендації з помічником, тому що завжди потрібно підстрахувати і притримувати корпус меблів при всіх можливих пересуваннях або навіть для того, щоб підняти його.
6. Для перестановки або пересування великих предметів інтер'єру на відстані, де вже є сходинки, а тим більше транспортування не поспішайте швидко завантажити предмет у контейнер. Пам'ятайте, що буфети, шафи, комоди та годинник підлоговий краще укладати в горизонтальне положення, на задню широку стінку. А столи, тумби та інші предмети, які мають стільницю рекомендуємо класти на стільницю, попередньо уклавши під неї щось м'яке, наприклад, мембрану або повітряно-пухирчасту плівку або щось схоже, щоб поверхня мала м'яку текстуру, але не зрушувалася, а лежала так, як її й поклали.

меблі на замовлення в Дніпрі

Напевно в наш час, кожен починає цінувати якість меблів, що робилася раніше, якою можна користуватися більше 30 років, тим більше, якщо Ви знаєте як за нею доглядати і як правильно транспортувати.
Ми теж знаємо, що у нас у Дніпрі мало виробників, які роблять кухні на замовлення у Дніпрі якісно, власне як і будь-яку іншу меблі на замовлення.
Головне, щоб Ви розуміли, що виробники є відповідальними і що завжди можна знайти найкраще з хорошого.Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.