Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Габаритні меблі для кухні

Як її перемістити?

Габаритні меблі, особливо ще й важкі, сильно відрізняються від столів і стільців при транспортуванні та зберіганні, застосовуються до них нові правила. Ніколи не намагайтеся перемістити великий предмет меблів самостійно, навіть якщо він не важкий, а об'ємний. Для всіх габаритних предметів меблів від ліжок до фортепіано потрібно як мінімум дві людини. З музичними інструментами, а саме з роялями, піаніно і навіть з віолончеллю дуже багато нюансів і не думайте, що вам вдалося доставити предмет, якщо Ви його просто перевезли. Адже його звучання також залежить від вологості в тому приміщенні, від правильної установки, якщо це стаціонарні клавішні інструменти, тому не поспішайте самостійно перевозити їх. А ось коли ви доглядатимете піаніно або фортепіано або рояллю, то тут сміливо використовуйте для зовнішнього відходу ті ж засоби, що і для меблів.


Що стосується перенесення комодів, скринь, шаф, серкретерів та кабінетних письмових столів, то тут слід пам'ятати такі правила:
1. Обережно переносячи буфет, тримаючись за дно, краще перемістити його на візок, рохлю або піддон на колесах. Це щадний спосіб переміщення. Візок робить рух більш безпечним як для вантажників, так і для об'єкта, і це справедливіше для великих предметів інтер'єру.
2. Перевозячи дві людини по обидва боки буфета повинні його дотримувати, а третя людина везтиме віз і направлятиме його.
3. Перед тим, як поставити на піддон меблі, вивчіть, як вони були зібрані? Які кріплення використовуються і де є в цих меблях каркас, тобто основа за яку можна братися, навіть коли потрібно підняти або опустити на місце цей буфет. Робіть все можливе, щоб не розламати приклеєні елементи (фасади буфету). Для цього рекомендуємо відкрутити дверцята та зняти полиці з буфета, щоб полегшити конструкцію та звести до мінімуму пошкодження. Часто в комодах роблять відкидну верхню частину, у цьому випадку зніміть її.
4. Якщо у меблів, що перевозяться, є ручки, оберніть їх прокладкою. Підкладка захищає ручки і поверхню меблів, якщо на ручках є тюки або краплі, що гойдаються, загорніть їх на випадок, якщо ви натрапите на що-небудь. Також можете зафіксувати фурнітуру, так щоб не відривалися дверцята та полиці меблів.
5. Якщо ви транспортуєте комод або шафу, зніміть висувні ящики, щоб полегшити навантаження та полегшити рух. Несіть ящики окремо до місця призначення. Однак, якщо каркас є слабким і переміщається з боку в бік, залиште ящики на місці, щоб забезпечити стійкість і запобігти подальшому пошкодженню несучих частин і направляючих для ящиків.
6. Верхні частини, які не розпадаються на окремі секції, повинні бути встановлені окремо на боці на візку, щоб запобігти їх перекиданню. Це найчастіше стосується наших антресолей (що завжди встановлюються окремо від шаф). Вони не кріпляться на додаткових гвинтах або шурупах до основних меблів. Цим і зручно їх переміщати окремо.
7. Ніколи не беріть важку комод або секретер, або книжкову шафу за верхню частину. Кріплення верхньої частини до основи може бути ослаблене та відірване, внаслідок, від решти.


Габаритні меблі для кухні в Дніпрі


Часто для перевезення великогабаритних предметів інтер'єру, дорогих меблів для кухні з масиву дерева та інших великогабаритних меблів, а також музичних інструментів замовляють збирачів меблів (звичайно адекватних) або звертаються за допомогою в тугішу компанію, що займалася встановленням меблів. Наприклад, ті, хто робив кухні на замовлення в Дніпрі або меблі на замовлення Дніпро для кабінету. Вони швидше за все і зроблять перевезення меблів без наслідків для самих меблів. А якщо потрібно меблі просто упаковати на час і віднести до комори, то саме збирачі меблів зможуть це зробити правильно! br /> Звичайно і тут є свої лайфхаки, які знають ті, хто з цим постійно працює і має практику переїздів, збирання та розбирання меблів.Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.