Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Стільці, столи, табурети, пуфи, лавки

Придбавши стільці, визначте для себе термін їх експлуатації, максимально потрібний для Вас.
Гарний стіл або стілець, не завжди якісний, а тим більше, якщо ви вибираєте комплект стіл та стільці, наприклад як меблі для кухні. У цьому випадку стільці та стіл повинні бути виконані з натурального дерева або з металу в комбінації з деревом. Але простежте, щоб на меблі поширювалася гарантія виробника, а також почитайте відгуки про виробників і виберіть оптимальний для себе варіант.
На що потрібно звернути увагу при виборі меблів для кухні
Вибираючи стільці до будинку
Зверніть увагу на спинку стільця та її кріплення до основної частини стільця (сидіння). І пересуваючи стілець або піднімаючи його, пам'ятайте, що за спинку стільця краще не тягнути, а утримувати сидіння та спинку стільця одночасно. З практики ми можемо сказати, що це практично найчастіша проблема зламаних стільців. Адже частий підйом за спину, особливо за гребінь, зрештою призводить до поломки. У разі невеликих стільців підніміть їх за поручні бічних сидінь, одну руку біля передньої частини з одного боку, а іншу - ззаду, з іншого боку.
Коли ви пересуваєте крісло або диван, або лавку зі спинкою, принципи самі, а саме:
Беріться за бічну раму, намагаючись піднімати меблі знизу, переконавшись, що ви тримаєте її за каркас (основу) дивану. Для м'яких стільців або диванів покладіть руки під каркас, щоб не торкатися оббивки. Якщо необхідно доторкнутися до оббивки, використовуйте бавовняні рукавички. Для стільців з висувними сидіннями зніміть ковзне сидіння, загорніть і перемістіть його окремо, щоб запобігти його забрудненню або випаданню під час руху.
меблі на замовлення у Дніпрі
Вибираючи стіл у будинок
Щоб стіл Вам прослужив довго, рекомендуємо звернути увагу на основу (ствол або ніжки столу) і на стільницю.
Найсильніша частина столу – це, як правило, каркас стільниці. По можливості обережно піднімайте стіл за основу, каркас, ніколи не за верх столу або за ноги. Підйом зстола за стільницю верх, а не за основу може зламати клейові блоки, які кріплять верх до рами, або викрутити гвинти, які кріплять верх. Захоплення ніг, особливо столів з довгими ногами, що не підтримуються, викличе непотрібне навантаження на ногу і кріплення ніжки до основи столу.
Саме такі особливості використання столу найчастіше призводять до несправності. Тому намагайтеся дбайливо поводитися з предметами меблів і вони прослужать Вам довго.
Якщо Вам потрібно перемістити розбірний стіл, спочатку визначте, як правильно його розібрати на частини. Підставка для столу може бути автономно переставлена, а може бути разом із каркасом для столу. Зверніть увагу на частини столу, що їх відкриваються, їх потрібно зав'язати або закріпити, щоб вони не відкрилися або не пошкодилися якось інакше в процесі транспортування. І зауважте, що єдине безпечне місце для захоплення столу з відкидними стулками - під кінцевими фартухами. У результаті можемо однозначно сказати, що ні ніжки, ні за відкидні бічні частини стільниці братися для перенесення столу не можна. Це збільшить ймовірність пошкодження і самої частини столу та цілісності конструкції.
У будь-якій справі важливо розуміти як зібраний предмет, які його особливості та як ним користуватися. Меблі – це не виняток. Правила використання є і для будь-якого предмета інтер'єру.
Слідкуйте за нашими оглядами та рекомендаціями.
Раніше ми писали про:

Ми виробники меблів зі стажем понад 15 років і знаємо як ефективно взаємодіяти з нею для вашого комфорту та домашнього затишку.
З нами ви можете створити меблі для кухні або інші меблі на замовлення в Дніпрі, а ми виготовимо її згідно з віковими традиціями та новими технологіями, що відповідають за якість та довговічність предмета.Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.