(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр
|
Рубрика корисно знати
Особливості догляду за кухонними меблями
Початок читайте у статті Особливості догляду за меблями.
А ми продовжуємо розповідати Вам про те, як на довше зберегти Ваші меблі в ідеальному. стані.
Скло зі стільницею також легко ушкоджуються при зіткненні. І тут потрібно розуміти, що при випадковому надколі склянки, тарілки чи келиха важливо ретельно очистити поверхню столу або кухонної зони. А якщо потрібно перемістити меблі, то краще їх помістити в пакувальний матеріал - плівку або папір або просто загорнути в ковдру, плед, махровий рушник. Такі дії забезпечать додаткову страховку від ударів та довбання. Це особливо важливо, якщо предмет збирається для зберігання. Так само якщо йдеться про зберігання, відрегулюйте температуру і відносну вологість у новому місці, щоб вони були такими ж, як і в даний час там, де стоїть меблі. Екстремальні зміни температури та вологості можуть викликати розколювання швів та покриттів меблевих. Ще варто звернути Вашу увагу, якщо Ви розпаковуєте меблі на весняний сезон, то не поспішайте, тому що в березні температура буде ще не стабільною і меблі реально можуть постраждати. Якщо ж ви живете там, де вже температура сильно не коливається протягом доби, виносите свої меблі для пікніка і для "літніх майданчиків", але не забувайте накривати її при сильних дощах або вітрі. Основні правила, коли ви переміщаєте меблі - робіть це акуратно і не забувайте, що подряпини, вм'ятини та вибоїни від ударів по меблів можуть її деформувати або зламати, але так само надати не естетичного вигляду або заколоти скляну поверхню, наприклад біля столика для пікніка. До кожного предмета потрібно підходити індивідуально, без поспіху та з достатньою робочою силою.
Що не потрібно робити, якщо Ви переносите меблі:
1. Тримати її не біля основи, там де меблі міцні і конструкція її там цілісні.
2. Не надягайте бавовняні рукавички.
3. Не працюйте з вологими чи олійними руками. Важливо, щоб руки не сковзнули з предмета меблів під час його переміщення.
4. Не рухайте та не перетягуйте меблі по підлозі. Вібрація може послабити або зламати основу меблів, зламати ніжки, зламати основу або порушити цілісність предмета.
Не говорячи вже про те, що перетягування впливає на килимове покриття або покриття підлоги. По можливості використовуйте візки для перевезення важких предметів.
Пам'ятайте: якщо Ви не зламаєте меблі, то її не потрібно буде ремонтувати чи замовляти виготовлення чи купувати!
Ось кілька простих порад для правильного переміщення меблів:
• Так само, як гімнасти працюють з «коригувальниками», щоб зловити їх, коли вони помиляються, майте під рукою помічників, щоб вести вантаж, щоб вони не врізалися в стіни або інші предмети меблів.
• Продумувати кожен крок; планувати заздалегідь; і робити все з обережністю.
• Приймати рішення переносити самостійно або запросити працівника (друга сусіда) для допомоги.
• Продумати маршрут, чи вільний він і не має перешкод, таких як вузькі дверні отвори або підвісні люстри, які можуть завадити безпечному проходу меблів та вантажників.
Наше виробництво меблів на замовлення на ринку більше 15 років і, завдяки нашому досвіду, ми можемо запропонувати Вам найкращі матеріали та рішення, а також якісну фурнітуру для меблів та аксесуари.
Замовити меблі у Дніпрі можна у нас, ми спеціалізуємося на виготовленні кухні на замовлення, а також будь-яких інших меблів, як для офісів, так і для торгових точок, магазинів і звичайно для дому, дачі та спортзалів.
Новости компании
|