Главная О нас Покупателю Новости Статьи Кухни на заказ Наши работы Контакты Заказать мебель  

Заказать мебель
Задать вопрос, заказать звонок
О нас
Информация для покупателей Материалы и фурнитура Работы нашей студии Сроки изготовления заказа Оплата, доставка, установка Советы
Портфолио
Акции, скидки, новости
Отзывы наших клиентов
КУХНИ на ЗАКАЗ Замер помещения кухни КУХНИ на ЗАКАЗ Массив КУХНИ на ЗАКАЗ Стеновая панель КУХНИ на ЗАКАЗ Искусственный камень КУХНИ на ЗАКАЗ Рамочные алюминиевые фасады
ШКАФЫ-КУПЕ на ЗАКАЗ
ДЕТСКАЯ МЕБЕЛЬ на ЗАКАЗ
Контакты

(066) 185-63-66
(098) 940-65-23
Украина 49000, Днепр

Полезные ссылки

График работы
Вакансии

Рубрика корисно знати.

Особливості догляду за меблями


Найчастіше ми знаходимося на кухні, в обідній зоні та в зоні приготування їжі. Як би не намагалися доглядаємо за меблями для кухні правильно виробники попередити всілякі пошкодження на поверхні кухонної для готування або на столі або навіть на стінах і шафах, все-одно ми примудряємося зіпсувати або випадково або несподівано для себе навіть не підозрюючи, що можна зіпсувати.
Так, наприклад, діти легко можуть не думаючи завдати шкоди меблям, а точніше її поверхням.
Тому ми почнемо з того, що знати має кожен:
1. Гарячі предмети: праски, кавові кружки та парові супниці можуть буквально розтопити поверхню, особливо якщо це не кухонні меблі, а відповідно не призначені для таких високих температур.
2. Пара, що довго випаровується, потрапляючи на фасади шафи так само може пошкодити фасад, найчастіше це розущільнення матеріалів фасаду і вигоряння кольору, що до речі, робить і яскравий сонячний колір в деяких фасадах.
3. Вода через розливи та конденсацію з ваз і склянок з холодним напоєм може пошкодити  покриття за допомогою «цвітіння», що робить прозорі покриття білими або молочними. Пошкодження стає ще гіршим, коли рідина сама забарвлює поверхню, наприклад, при розливі чорнила, кави або чаю, або при проникненні покриття і рідини, що забарвлює, в саму деревину.
4. Органічні розчинники, такі як засоби для зняття лаку та нігтів, парфуми та алкогольні напої, можуть діяти як засоби для видалення лаку та фарб на багатьох видах покриттів, що також може пошкодити поверхні Вашого столу або кухонної поверхні для приготування їжі.
/>
Такі проблеми прості у їх вирішенні.  
Використання підставок, негабаритних попільничок, рідкого скла на поверхнях та акуратність  практично виключають ймовірність пошкодження ваших меблів.
Але чи знаєте Ви, що звернення та переміщення меблів так само впливає на її довговічність?
Крім розумного використання меблів, важливо поводитися з нею обережно. Безпечне звернення та переміщення меблів починаються з базового розуміння того, як виготовлений предмет і ого, як краще його пересунути, перенести або переважити. Тут потрібно взяти на себе відповідальність за нерозуміння чи помилки, а краще запросити досвідченого збирача меблів, бажано з тієї ж компанії, яка Вам ці меблі виготовляла.

Варто звернути Вашу увагу!
Перед придбанням меблів, визначте, як вона зібрана, і чи є її частини знімними або рухомими. Переконайтеся, що ви знаєте, де у меблях каркас (основа).  І у поводженні з тим же столом або буфетом пам'ятайте, що пересувати потрібно меблі виключно зі знанням справи. Огляньте кімнату і маршрут, яким меблі повинні бути переміщені. Подивіться навколо, щоб переконатися, що ви знаєте, де що стоїть і як правильно перекантувати туди меблі. Визначте потенційну проблему. Наприклад, світильники, які низько висять або виходять зі стіни, можуть бути пошкоджені або призвести до пошкодження. І коли Ви вже готові до пересування меблів, кличте друга чи подругу, чи сусіда, щоб разом ще раз оцінити ваші можливості та прийняти рішення – переміщувати меблі чи ні.
Адже недосвідчений господар роблячи перестановку дуже часто ламає ніжки біля буфета чи ліжка. На щастя багато меблів без ніжок, але в цьому випадку зміщується цілісність каркасу, що також призводить до поломки меблів.
Тому будь ласка з меблями обережні і навіть ніжні!

Ми працюємо на ринку виробництва меблів більше 15 років і можемо запропонувати Вам кращі матеріали та рішення, а також якісну фурнітуру для меблів.
Замовити меблі у Дніпрі можна у нас, ми спеціалізуємося на виготовленні кухні на замовлення, а також будь-яких інших меблів, як для офісів, так і для торгових точок, магазинів і звичайно для дому, дачі та спортзалів.Новости компании

MAY
25
Скидка на изготовление мебели под заказ
В честь Дня Рождения Студии Эксклюзивной Мебели СЭМ, в 2018 году мы дарим скидку на всю сумму заказа = 15% до 30 июня включительно!

2012 © Мебель на заказ. Дизайн и программирование: Inter-Biz. Все права защищены. Любое использование текстовых и графических материалов, а также элементов дизайна сайта может осуществляться только с письменного разрешения компании. Обязательно размещение обратной ссылки.